משלוח חינם בכל קניה מעל 250 ₪

השותפים שלנו

השותפים שלנו לדרך

הסיפור של braillo מתחיל בביקור ב”חנות למשמעות” של עמותת “כוונים שהציתה בנו את הדימיון וגרמה לדברים רבים שכבר ישבו אצלנו בראש ובלב להתקדם שלב.

בחנות המקסימה הזו, הממוקמת  בעיר העתיקה של עכו, נחשפנו לשני עולמות שבסופם הולידו את braillo. הראשון – עולמם של צעירים עם מוגבלות והעשייה החשובה של עמותת כוונים לקידומם ושילובם באופן עצמאי בקהילה. השני – המפגש עם כתב הברייל וההבנה שיש פה משהו גדול יותר מכתב, ההכרה בפוטנציאל העיצובי שבו. ככה נולדה braillo.

“החנות למשמעות” משמשת הן כחנות מתנות לעוברי האורח ברחובות עכו העתיקה והן כמרכז להכשרה מקצועית בתחום המסחר והמכירות עבור צעירים עם מוגבלויות פיזיות ו/או חושיות. משתתפי התכנית מתנסים בעבודות בחנות ובמכירה, ובוגרי התכנית מקבלים סיוע במציאת תעסוקה בתחום ברחבי הארץ.

עוד על עמותת ``כוונים``

עמותת “כוונים” הינה עמותה צעירה (ע”ר 580410793) אשר הציבה בפניה מטרה לקדם צעירים בעלי צרכים מיוחדים, תוך עידוד עצמאות ומעורבות בקהילה בה הם חיים, להשגת שליטה והשפעה על מסלול החיים שלהם. העמותה הוקמה ע”י בוגרי בי”ס מנדל למנהיגות חינוכית מנדל וחברים נוספים.

המודל העסקי שלנו - תרומה בכל קניה

המודל העסקי שלנו מציע שילוב של קניה ותרומה. על פי המודל העסקי שלנו, 10% מההכנסות מכל מוצר מועבר ונתרם לעמותת כוונים, כספים אלו יופנו לטובת מימון שעות הכשרה והדרכה לצעירים עם מוגבלות לניהול עצמאי בקהילה. תחשבו על זה רגע,  כל מתנה שתרכשו באתר מביאה לתנועה של דברים טובים שקורים:

  1. לכם (לעשות טוב פשוט מרגיש טוב)
  2. למישהו שאתם אוהבים (שיקבל מתנה מעוצבת עם משמעות ותוכן)
  3. לאדם צעיר עם מוגבלות (חניך בעמותת כוונים שמקבל שעות הדרכה ועוד דחיפה לעבר עצמאות ושילוב תעסוקתי)

לזה קוראים בשפה המקצועית שורת רווח משולשת או כמו שאנחנו אוהבות לומר gift for a change.

בתמונה נראים צעירים וצעירות חלקם עומדים חלקם בכסאות גלגלים או נעזרים בקביים מחייכים למצלמה ועל התומנה מופי הלוגו של החנות למשמעות

קישור לאתר “כוונים”- http://www.kvn.org.il/

רוצה לקבל חדשות טובות למייל שלך?

הרשמ/י כאן לקבלת חדשות טובות על מבצעים, הנחות, רעיונות למתנות, פוסטים מהבלוג שלנו ועוד. הרשמ/י עכשיו וקופון 10% הנחה יגיע אליך במייל. הכל טוב!

*הפרטיות שלך חשובה לנו, המייל שלך בידיים טובות