משלוח חינם בכל קניה מעל 250 ₪

באות בטוב

הסיפור שלנו מתחיל בחיפוש וברצון האמיתי שלנו לעשות משהו עם משמעות. רצינו לקום בבוקר לעשייה חדשה, כזו שמשלבת את התשוקה שלנו, הידע המקצועי שכבר צברנו במהלך השנים (כל אחת בתחומה), עם הרצון והדחף לעסוק גם בעשייה חברתית, חיובית ובעלת משמעות. בעצם, רצינו למצוא את הדרך שתאפשר לנו גם להתפרנס וגם לעשות טוב! להקים עסק שעיצוב ואסתטיקה, משמעות ונתינה הם חלק בלתי נפרד ממנו. נשמע דמיוני? (כן, נו, ברור) אז כמו כל הדברים שהם טובים מידי בכדי להיות מציאותיים, נראה היה שהדרך היחידה לגרום לזה לקרות – היא לצאת לדרך חדשה.
טיול משפחתי בעכו לוקח את שרי שלנו לרחוב צלאח עאדין בעכו העתיקה, שם נתקלה בשלט “החנות למשמעות”, כך היה כתוב על שלט שמיד אחריו, חלון ראווה ודלת זכוכית שנפתחה וסיפקה, מפגש מרגש עם חניכי “עמותת כוונים” – חבר’ה צעירים עם מוגבלות אשר מפעילים את החנות המשמשת להם כמרכז הדרכה ומרכז תעסוקתי. שם בחנות נוצר גם לראשונה המפגש עם הברייל, אותו מפגש שלימים הוליד את braillo.


ברגע הזה התחלנו לחלום ולדמיין את braillo – עולם של פריטי עיצוב ואופנה שמעבר להיותם איכותיים ומעוצבים, הם גם אומרים משהו על מי שאנחנו באמת, כאנשים.
דמיינו לעצמכם שאתם יכולים לבחור פריטי לבוש, או עיצוב לבית שיש בהם מסר ותוכן, כזה שאתם ממש מתחברים אליו ומאמינים בו. פריטים שיהיה לכם כיף לקנות לעצמכם או למישהו שאתם אוהבים. תארו לעצמכם שתוכלו להפוך כל קניה וקניה שלכם, למשהו עם ערך מוסף ומשמעות עבור אדם צעיר עם צרכים מיוחדים. תארו לעצמכם, שהפריטים שבחרתם לרכוש יכולים להיות משמעותיים ולהוביל שינוי, יכולים להוות מקור לתמיכה כספית לעמותה, לעורר דיון, להעלות מודעות ואפילו ליצור שינוי עמדות.
אחרי שיחות ודיונים עם עצמנו, חברים ואנשי מקצוע, הבנו שזה חלום אפשרי! אז הקמנו את braillo.
braillo הוא מותג חדש שמאמין שאפשר לגרום לכל זה לקרות. לקנות טוב ולעשות טוב.

אתם בטח תוהים מה הקטע של הברייל?!

בעיננו, הברייל הוא עולם שלם של אפשרויות והזדמנויות עיצוביות, הוא אוסף של נקודות שיש בהן שילוב של קסם, מסתורין, וויזואליה מרגשת והמון משמעות. מעבר להיותו שפת קריאה המשמשת עיוורים וכבדי ראייה, מצאנו בעיצוב באמצעות שפת הברייל, דרך ליצירת חיבור, להעברת מסר והעלאת מודעות.

אנו מקדישות חשיבה ומאמץ רב כדי לאפשר לכם חווית קניה מהנה עם ערך מוסף חברתי. חוויה המשלבת עיצוב ואיכות בלתי מתפשרים, פריטים עם אמירה ותוכן, ותרומה המקדמת צעירים עם מוגבלות.


בשיתוף עם עמותת “כוונים” בנינו מודל שעונה על צורך אמיתי .10% מכל רכישה שתבצעו באתר, יועבר לעמותת “כוונים”, לצורך מימון שעות הכשרה והדרכה של צעירים עם מוגבלות לניהול עצמאי בקהילה. השילוב הזה, המאפשר קניה של פריטים מעוצבים עם אמירה ותוכן, ותרומה ממשית בשקיפות מלאה לעמותת כוונים יוצר חווית קניה אחרת – “חווית קניה פלוס”. זהו הפלוס שהופך את הכל לקצת יותר טוב, עבור כולנו.

נעים להכיר:

את braillo הקמנו שלושתינו (וכן אנחנו חברות טובות עכשיו, אבל לא הכרנו קודם, braillo יצרה את החיבור ביננו)
שרי סגל – יזמת חברתית, שימשה כ- 10 שנים כעורכת חדשות ואקטואליה (גל״צ ובערוץ 10.)
הדס בלום ברטל – מעצבת אופנה, פועלת ויוצרת למעלה מעשור בתעשיית האופנה והטקסטיל.
מיכלי מררי – יזמת, אשת אסטרטגיה ותקשורת שיווקית.

שרי מיכלי והדס מצולמות מחייכות על רקע קיר בניין

רוצה לקבל חדשות טובות למייל שלך?

הרשמ/י כאן לקבלת חדשות טובות על מבצעים, הנחות, רעיונות למתנות, פוסטים מהבלוג שלנו ועוד. הרשמ/י עכשיו וקופון 10% הנחה יגיע אליך במייל. הכל טוב!

*הפרטיות שלך חשובה לנו, המייל שלך בידיים טובות