משלוח חינם בכל קניה מעל 250 ₪

איך מעצבים תחושה?

לעצב מתוך ההבנה שישנם אנשים שלא יכולים לראות זה אתגר גדול למעצב. לחשוב שיש אנשים שיכולים לחוות עיצוב אחרת, דרך חושים אחרים דרך תחושה. זוהי חווית עיצוב שונה עם עומק אחר המכילה בתוכה עוד שכבות של פיתוח ועיצוב. הדס המעצבת שלנו ניגשה ברגישות ובסקרנות לעולם עיצובי שחושב אחרת כדי להעמיק את ההבנה הלכנו לדיאלוג בחשיכה לחדד את החושים ולקבל השראה ישבנו עם המדריכים המקסימים ששיתפו אותנו איך הם חווים עיצוב ויופי, שאלנו שאלות ואף התעמתנו עם התפיסה של חלקם שאין שום דבר אטרקטיבי בברייל. כך החל המסע של הוצאת הברייל לאור והפיכתו לשפה/האמירה העיצובית המובילה שלנו


כתב הברייל הוא כתב מאפשר לעיוורים לקרוא, אך אנחנו רואות אותו כהרבה יותר מזה. מבחינתנו “ברייל הוא צופן המאפשר לאנשים רואים להרגיש את המילים.” הברייל הוא אמצעי ליצירת דיאלוג חדש ולחיבור בין אנשים. – If you want to see, feel השימוש בטקסטורה מחזיר את המגע התחושה, לגעת בחומר לראות דרך התחושה לא רק דרך העיניים.

כך נולדה אצלנו האפשרות להתאמה אישית שלא כל מה שאתה רואה אתה מבין אבל אתה מרגיש כך אנשים הזמינו תכשיטים עם כיתוב שאומר להם משהו מאוד אינטימי ורגשי ועדיין הן יכולים לענוד אותו כשזה ויזואלית עיצוב בנקודות אך להם זה אומר הרבה יותר.

רוצה לקבל חדשות טובות למייל שלך?

הרשמ/י כאן לקבלת חדשות טובות על מבצעים, הנחות, רעיונות למתנות, פוסטים מהבלוג שלנו ועוד. הרשמ/י עכשיו וקופון 10% הנחה יגיע אליך במייל. הכל טוב!

*הפרטיות שלך חשובה לנו, המייל שלך בידיים טובות